Skip to main content

Karlshamn

Drottninggatan 40-42
374 35 Karlshamn

Tel: 0454 – 333 00

E-post: karlshamn@andco.se

Hitta hit via karta

Anna Lindström

Redovisningskonsult

E-mail: anna.lindstrom@andco.se
Telefon: 0454-333 07

Benny Sundin

Redovisningskonsult

E-mail: benny.sundin@andco.se
Telefon: 0454 - 333 04

Emelie Gustafsson

Redovisningskonsult

E-mail: emelie.gustafsson@andco.se
Telefon: 0454-333 01

Emma Johnsson

Redovisningskonsult

E-mail: emma.johnsson@andco.se
Telefon: 0454 - 333 02

Jan Persson

Auktoriserad revisor

E-mail: jan.persson@andco.se
Telefon: 0454-333 06

Johan Nordström

Auktoriserad revisor

E-mail: johan.nordstrom@andco.se
Telefon: 0454-333 05

Maria Gustafsson Lindström

Auktoriserad redovisningskonsult

E-mail: maria.lindstrom@andco.se
Telefon: 0454-333 10

Pernilla Edwards

Auktoriserad revisor
Auktoriserad redovisningskonsult

E-mail: pernilla.edwards@andco.se
Telefon: 0454 - 333 03

Robin Nykvist

Redovisningskonsult

E-mail: robin.nykvist@andco.se
Telefon: 0454-333 12

Olofström

Östra Storgatan 34
293 34 Olofström

Tel: 0454-30 14 60

E-post: olofstrom@andco.se

Hitta hit via karta

Elenore Larsson

Redovisningskonsult

E-mail: elenore.larsson@andco.se
Telefon: 0454-58 88 81

Frida Vadström

Redovisningskonsult

E-mail: frida.vadstrom@andco.se
Telefon: 0454- 58 88 88

Jessica Norén

Redovisningskonsult

E-mail: jessica.noren@andco.se
Telefon: 0454-58 88 83

Johan Nordström

Auktoriserad revisor

E-mail: johan.nordstrom@andco.se
Telefon: 0454-333 05

Katarina Wettemark

Auktoriserad redovisningskonsult

E-mail: katarina.wettemark@andco.se
Telefon: 0454 - 58 88 84

Kristina Lilja

Redovisningskonsult

E-mail: kristina.lilja@andco.se
Telefon: 0454 - 58 88 85

Nina Uusivirta

Redovisningskonsult

E-mail: nina.uusivirta@andco.se
Telefon: 0454-58 88 82

Pernilla Edwards

Auktoriserad revisor
Auktoriserad redovisningskonsult

E-mail: pernilla.edwards@andco.se
Telefon: 0454 - 333 03

Robin Olofsson

Redovisningskonsult

E-mail: robin.olofsson@andco.se
Telefon: 0454-58 88 86

Bromölla

Bromölla

Folkets Husgatan 8 C
295 31 Bromölla

Tel: 0456-478 70

E-post: bromolla@andco.se

Visa på karta

Anneli Oscarsson

Auktoriserad redovisningskonsult

E-mail: anneli.oscarsson@andco.se
Telefon: 0456-478 73

Caroline Andblom

Redovisningskonsult

E-mail: caroline.andblom@andco.se
Telefon: 0456-478 70

Ingmar Persson

Auktoriserad redovisningskonsult

E-mail: ingmar.persson@andco.se
Telefon: 0456 - 478 78, 0456-150 00

Jan Persson

Auktoriserad revisor

E-mail: jan.persson@andco.se
Telefon: 0454-333 06

Johan Nordström

Auktoriserad revisor

E-mail: johan.nordstrom@andco.se
Telefon: 0454-333 05

Mia Andersson

Redovisningskonsult

E-mail: mia.andersson@andco.se
Telefon: 0456-47 874

Pernilla Edwards

Auktoriserad revisor
Auktoriserad redovisningskonsult

E-mail: pernilla.edwards@andco.se
Telefon: 0454 - 333 03

Hittade du inte det du sökte? Vill du veta mer? Kontakta oss i formuläret nedan så hör vi av oss.

Namn(Obligatoriskt)
Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.